Dotované přijímače Skylink | satelityplusanteny.cz

Pro Vás...

Přejděte ke SKYLINKU a veškeré vybavení včetně instalace získáte za 1,-Kč 

Objednejte zde...

Top partner

Skylink-logo_rgb

 AKTIVUJEME SLUŽBY SKYLINK

V prodejně ELEKTRO SCHENK v Hlučíně - okamžitá aktivace televizních programů základní i rozšířené programové nabídky satelitní televize Skylink.


Freesat-upc_2

Provádíme dodávku a montáž satelitní digitální televize FREESAT.Skylink za 1,- Kč


29.3.2017

Přejděte ke SKYLINKU a veškeré vybavení včetně instalace získáte za 1,-Kč 

Skylink-logo_rgb_2

Veškeré potřebné vybavení v ceně vybraných balíčků

Pokud si objednáte některý z programových balíčků Skylinku na 24 měsíců, pak v ceně objednaného programového balíčku získáte od Skylinku kompletní sadu zařízení a instalaci v ceně 7 000 Kč.

Na začátku zaplatíte pouze 1 Kč a vybraný programový balíček na 3 měsíce.

Pro informace o nabídce a objednávky volejte tel. 775 720 535 nebo navštivte naši prodejnu.

Kompletní programová nabídka na www.skylink.cz

!!! POZOR !!!

Od 1.5. 2015

vstupují v platnost nové podmínky k získání dotovaného HD boxu za 999,-Kč.

Akce je nově určena pro zákazníky, kteří neměli v historii služeb nikdy aktivní žádný HD balíček. Platí pouze v kombinaci s odběrem služeb balíčku KOMBI a vyšších programových balíčků. Závazek k odběru služeb je na dobu 12 měsíců!

 Informace o dostupnosti dotovaných boxů a rezervace na tel. 775 720 535 Michaela Schenková nebo osobně zde...

Aktualizováno dne 29.4.2014


Platnost "AKCE Balíček s přijímačem" za  níže uvedených podmínek už jen do 30.4.2014 !!!

Aktuálně k 10.4.2014 je skladem dotovaný přijímač Zircon mini Box HD. Dotovaný přijímač GoSat 7056 k dostání pouze v kombinaci s balíčkem KOMBI a vyšším - u dotovaných boxů je možný pouze osobní odběr! K vyřízení dotace na HD box nutno donést dekódovací kartu Skylink a občanský průkaz!

 Informace o dostupnosti dotovaných boxů a rezervace na tel. 775 720 535 p. Schenková.

Do konce dubna máte jedinečnou šanci k nákupu dotovaného boxu třeba v kombinaci s balíčkem KOMBI na 6. měsíců s aktuální slevou 25% nebo nyní nově i s prémiovými balíčky HBO standart a HBO maxpack.


Skylink nabízí dotované přijímače - k dostání v naší prodejně!

logo Máte starý satelitní přijímač, neumíte si dolaďit sami programy a neustále běháte do servisu a platíte za aktualizace přijímače? To všechno zbytečně! Máme pro Vás jedinečnou nabídku získat moderní satelitní přijímač v HD kvalitě, s automatickou aktualizací seznamu programů a  navíc za skvělou cenu!

V nabídce Skylink je několik typů satelitních set top boxů za dotovanou cenu. Nebudu Vám popisovat všechny, protože jsme se rozhodli pro naše zákazníky nabízet satelitní přijímač GoSat 7056 HDi a nově také Zircon MINI HD. K tomuto závěru nás přivedlo hned několik důvodů. Tyto přijímače se vyznačují nejen skvělým obrazem a přehledným menu, ale také snadným laděním a propracovanou funkcí nahrávání a přehrávání záznamů.  Tomuto rozhodnutí také napomohly dostupnost a rychlost servisu u našich dodavatelů v případě reklamace.

Přijímač GoSat 7056 HDi nebo Zircon mini Box HD mohou zákazníci u nás získat za dotovanou cenu 999,-Kč a to při splnění několika podmínek. viz. níže...

obrázek

Podmínky akce

Balíčky HBO v akci Balíček s přijímačem

Ode dne 28.2.2014 mohou zákazníci, v rámci akce Balíček s dotovaným přijímačem, nově zvolit i závazek k balíčkům HBO Standard a HBO MaxPack.

* závazek odběru některého ze základních balíčků Skylink na 12 měsíců (již od 179 Kč měsíčně!)
* možnost přechodu mezi základními balíčky Skylink
* po dobu trvání závazku nelze použít dekódovací kartu Skylink v jiném přijímači a zvolený přijímač nelze použít s jinou dekódovací kartou
* nelze kombinovat s jinou akční nabídkou na uvedené balíčky Skylink

Dekódovací karta bude s dotovaným přijímačem spárována - minimálně po dobu trvání závazku.
( ochrana proti využití dotovaného přijímače s jinou kartou např. Freesat apod..)

Chceme tímto oslovit zákazníky  Skylink, kteří mají již dekódovací kartu a motivovat je k pořízení HD přijímače. Nyní máte možnost dotovaný přijímač získat také i jako nový zákazník Skylink, který nakoupil novou kartu M7 nebo se chce stát zákazníkem Skylink .

 Potřebujete informace k dotovanému přijímači Kontaktujte nás!

!!!POZOR!!!

V případě zájmu o dotovaný satelitní přijímač je nutno přijít osobně do prodejny Satelity plus Antény Hlučín s platným OP a vlastní satelitní dekódovací kartou Skylink ( možno si zakoupit  novou satelitní kartu v naší prodejně za 1498,- cena vč. aktivačního poplatku). Dostupnost dotovaného přijímače v naší prodejně snadno ověříte telefonicky, kde také přijímáme rezervace. tel. 775 720 535 p. Michaela Schenková

Aktualizováno 10.4.2014

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | výměna odkazů