O firmě | satelityplusanteny.cz

Pro Vás...

Přejděte ke SKYLINKU a veškeré vybavení včetně instalace získáte za 1,-Kč 

Objednejte zde...

Top partner

Skylink-logo_rgb

 AKTIVUJEME SLUŽBY SKYLINK

V prodejně ELEKTRO SCHENK v Hlučíně - okamžitá aktivace televizních programů základní i rozšířené programové nabídky satelitní televize Skylink.


Freesat-upc_2

Provádíme dodávku a montáž satelitní digitální televize FREESAT.O nás

Historie firmy

Firma Satelity plus Antény - Jiří Schenk byla založena  již v roce 1990. Nabízíme služby z oblasti prodeje, servisu a montáží satelitní TV , pozemní  digitální TV a nově také prodeje a instalace kamerových zabezpečovacích  a monitorovacích zařízení. Od 1.6. 2015 jsme přesunuli prodejnu do nových prostor v Hlučíně na ul. Ostravskou 24. Nově pod jménem ELEKTRO SCHENK a stali jsme se partnerem ELEKTROCENTRUM Group. Tím byl rozšířen prodejní  sortiment o veškeré domácí elektrospotřebiče a elektro. Veškeré služby a sortiment jsou neustále  vylepšovány a doplňovány dle požadavků zakazníků.

Od 1.12.2018 za firmu Jiří Schenka přebírá veškěré pohledávky a závazky firma ELEKTRO SCHENK s.r.o.

ELEKTRO SCHENK s.r.o. v Hlučíně je členem sítě ELEKTROCENTRUM Group.

------------------------------------------------------

Satelitní příjem - řešení pro každého

Díky spokojenosti našich zákazníků jsme se stali TOP partnerem Skylinku. Nabízíme prodej, servis a aktivace služeb satelitní televize, úhradu aktivačního a servisního poplatku.  V naší prodejně zakoupíte nejen Dotovaný satelitní přijímač již od 1,-Kč , ale nabízíme i ten nejlepší výběr certifikovaných satelitních přijímačů se samoladěním stanic - SKYLINK READY s funkcí  FAST SCAN.

Provádíme prodej, montáž a servis  a aktivaci služeb satelitní televize  Skylink , Freesat a DIGI TV. Při nákupu satelitního přijímače Vám jej na požádání zdarma předladíme a předvedeme.

Anténní systémy

Provádíme montáž nových anténních systémů v RD i rekonstrukce starších společných televizních antén - STA  a koaxiálních rozvodů. Řešení pro panelové i bytové domy, ubytovny, hotely, restaurace, rekreačníc zařízení, chaty a rodinné domy.

Naše technické zázemí a dlouholeté zkušenosti zajisťují rychlý a spolehlivý servis u Vás doma i v naší provozovně ELEKTRO SCHENK v Hlučíně na ul. Ostravská č.24

Domácí spotřebiče a elektro

V našem sortimentu naleznete i stále se rozšiřující nabídku domácích spotřebičů a elektro sortimentu, kamerových systémů, stožárů, konzol, koaxiálních kabelů atd. Rádi Vám s Vašim výběrem i instalací poradíme.  Veškerý sortiment elektrospotřebičů naší prodejny je možno dovézt až do domu, vynést a pomoct s případnou ninstalací.

Nakoupíte u nás také na výhodné splátky.

Těšíme se na Vás v naší prodejně Satelity plus Antény - ELEKTRO SCHENK v Hlučíně  ul. Ostravská 24

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel. číslo 775 720 535.

Více o našich službách zde...

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | výměna odkazů