DVB-T2

Dvbt2

Partneři

Pozitivni-provedeni-znacky-obrazovka

 

O nás

Historie firmy ELEKTRO SCHENK s.r.o.

Historie firmy se začíná odvíjet od roku 1990, kdy byla založena majitelem Jiřím Schenkem firma Satelity plus Antény. Od samého počátku firma nabízela služby z oblasti příjmu pozemního a satelitního vysílání. V průběhu činnosti firmy byly služby postupně rozšiřovány také o prodej a instalace kamerových zabezpečovacích  a monitorovacích zařízení.

Od 1.6. 2015 byla prodejna přesunuta do nových prostor v Hlučíně na ul. Ostravské č. 24. S novou prodejnou - nově již jako ELEKTRO SCHENK - byl rozšířen celkový prodejní sortiment o veškeré domácí elektrospotřebiče a elektro.  Firma ELEKTRO SCHENK se stala členem sítě elektro prodejen ECG ELEKTROCENTRUM Group.

V říjnu roku 2018 byla založena společnost ELEKTRO SCHENK s.r.o., která převzala veškeré pohledávky a závazky za firmu Satelity plus Antény Jiřího Schenka, který je nadále jejím majitelem.

Veškeré naše služby a nabídka jsou neustále vylepšovány a doplňovány dle požadavků zakazníků.

------------------------------------------------------

Satelitní příjem - řešení pro každého

Díky spokojenosti našich zákazníků jsme se stali TOP partnerem Skylinku. Nabízíme prodej, servis a aktivace služeb satelitní televize, úhradu aktivačního a servisního poplatku.  V naší prodejně si pořídíte nejen Dotovaný satelitní komplet již od 1,-Kč ale nabízíme i ten nejlepší výběr certifikovaných satelitních přijímačů se samoladěním stanic - SKYLINK READY s funkcí  FAST SCAN.

Provádíme prodej, montáž a servis  a aktivaci služeb satelitní televize Skylink a TELLY. Při nákupu satelitního přijímače Vám jej na požádání předladíme a předvedeme.

Anténní systémy

Provádíme montáž nových anténních systémů v RD i rekonstrukce starších společných televizních antén - STA a koaxiálních rozvodů. Řešení pro panelové i bytové domy, ubytovny, hotely, restaurace, rekreačníc zařízení, chaty a rodinné domy.

Naše technické zázemí a dlouholeté zkušenosti zajisťují rychlý a spolehlivý servis u Vás doma i v naší provozovně ELEKTRO SCHENK v Hlučíně na ul. Ostravská č.24 

Domácí spotřebiče a elektro

V našem sortimentu naleznete i stále se rozšiřující nabídku domácích spotřebičů a elektro sortimentu, stožárů, konzol, koaxiálních kabelů atd. Rádi Vám s výběrem i instalací poradíme.  Veškerý sortiment elektrospotřebičů naší prodejny je možno dovézt až do domu, vynést a pomoct s případnou ninstalací.

Nakoupíte u nás také na výhodné splátky.

Těšíme se na Vás v naší prodejně ELEKTRO SCHENK v Hlučíně na ulici Ostravská 24.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel. číslo 775 720 535.

Více o našich službách zde...


TOPlist banan