DVB-T2

Dvbt2

Partneři

Pozitivni-provedeni-znacky-obrazovka

 

Odpoutejte se od pozemního vysílání a přejděte na satelit

TOP NABÍDKA

Stále nemáte vyřešen přechod na nový vysílací standart T2?

Přejděte snadno a s minimálními náklady na satelit! Satelitní a internetovou televizi Skylink se stovkami programů v HD kvalitě můžete mít se satelitní dotací od Skylinku již od 1,- Kč za vybavení a instalaci. K tomu všemu získáte zdarma také internetovou televizi Skylink Live TV, kterou můžete využívat ke sledování až na dalších 4 zařízeních. Využijte této skvělé výhody a kontaktujte nás! Více informací zde...

Neoslovuje Vás satelitní příjem nebo to u Vás není technicky možné? Nemůžete si dovolit koupit novou televizi? Máme pro Vás snadné řešení. V naší prodejně naleznete ve stálé nabídce nejen set-top-boxy pro příjem na T2 s kodekem H.265 již od 599,- Kč, ale také televize za skvělé ceny nebo třeba na nízké splátky! Samozřejmostí je také dovoz, instalace a naladění přijímače, v případě potřeby servis nebo úprava antén pro příjem pozemního digitálu v novém vysílacím standardu T2. To vše bez starostí a přímo u Vás doma.

Máte doma internetové připojení? Pokud ano, tak další skvělou variantou vyřešení problému s přechodem na nový vysílací standart může pro vás být satelitní nebo internetová televize TELLY. Určitě oceníte jednoduchost, skvělý obraz a v neposlední řadě možnost shlédnutí vašich oblíbených programů až týden zpětně. Během sledování z archivu - například vašeho oblíbeného seriálu nebo filmu - můžete navíc pohodlně přetočit reklamy!  TELLY je jedoduše skvělá!

Servis a smlouvy na satelitní nebo internetovou TV zajišťuje Jiří Schenk tel. 608 720 535, prodej na splátky ESSOX Michaela Schenková váz. zástupce společnosti ESSOX, tel. 775 720 535.

Veškeré informace o podmínkách akce získáte zde... nebo v naší prodejně  a také na tel. čísle 775 720 535 Michaela Schenková.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukončeno 31.8. 2019

AKCE PRODLOUŽENA DO 31.08. 2019 !!!

TOP NABÍDKA!  Neuvěřitelných 91 programů za 199 Kč měsíčně ( běžná cena 259 Kč ) - pouze v naší prodejně!

Váš osobní kód pro získání akční nabídky naleznete v letáku.

Informace: Jiří Schenk tel. 608 720 535 nebo Michaela Schenková tel. 775 720 535

 

Akcni_letak_schenk_press-page-001